LETECKÉ PRÁCE

Som registrovaný pilot UAV, absolvoval som skúšky na Dopravnom úrade a s dronmi lietam od roku 2012. Mám nalietaných viac ako 200 hodín a od roku 2019 disponujem oprávnením na výkon leteckých prác v oblasti leteckého filmovania a fotografovania. Na letecké práce využívam profesionálny filmársky dron DJI Insipre 1 s kamerou X5R. Dron je evidovaný na Dopravnom úrade a je poistený na škody spôsobené jeho prevádzkou. Lietam bezpečne a len v súlade s pravidlami Dopravného úradu a predpismi pre prevádzku UAV.

Ponúkam Vám možnosť zachytiť jedinečné momenty z "vtáčej perspektívy", formou fotografie, alebo videa.

Na filmovanie a fotografovanie používam kameru DJI Zenmuse X5R ktorá je vybavená senzorom mikro 4/3 a je schopná nahrávať bezstratové 4K video v RAW formáte. Video v rozlíšení 4K / 30fps a priemerným tokom dát 1,7Gbps ( Maximálny tok dát je 2,4Gbps ). Kamera je vybavená MFT senzorom, ktorý dokáže zachytiť až 16MP fotografie s neuveriteľnými detailami. DJI Zenmuse X5R má výkonný štvor-tretinkový senzor, ktorý je prevratný pre závesné kamery. Tento nový, 8-krát väčší MFT senzor umožňuje nahrať zábery vo vysokej kvalite a citlivosti v rozsahu ISO 100 až 25600. Realizujte svoje vízie vo vlastných záberoch, vďaka dokonalému vyváženiu rozlišovacej schopnosti, presnému stupňovaniu a nízkemu šumu.

Projekty realizujem buď ako subdodávateľ nasnímaného materiálu, ku ktorému má klient plné autorské práva na editovanie a  distribúciu, alebo aj formou kompletnej postprodukcie konkrétneho projektu, nafilmovaného dronom, alebo aj kombináciou viacerých kamier (Canon 1D X mk ii, GoPro, Zenmuse X3 a ďalšie.)

©2019 by T-B Photography

© 2020 by T-B Media